Повернення та обмін

Повернення вінилових платівок

Дякуємо за покупку в магазині Yxo.com.ua

Будь ласка, зверніть увагу, що відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. № 172 “Про реалізацію окремих положень Закону України “Про захист прав споживачів”, грамплатівки входять в затверджений перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню).
Не зважаючи на це, ми можемо піти на зустріч Вам та обміняти платіву, якщо заводьска плівка не була пошкоджена.

Увага! Звучання платівки, мастеринг, чи будь-які інші аудіальні характеристики не рахуються як брак та не є причиною для обміну й повернення платівок.

Повернення та обмін техніки

Повернення в цьому випадку можливий тільки якщо:

  • Товар не був у вживанні і жодним чином не використовувався;
  • Повністю збережена фірмова упаковка і комплект поставки (включаючи ярлики і пломби);
  • Товар знаходиться в тому ж стані, що і на момент покупки і передачі користувачеві (без будь-яких механічних пошкоджень і дефектів);
  • При наявності розрахункових документів на товар виданих споживачеві разом з товаром, таким документом є рахунок-фактура нашого магазину, або ТТН (Товарно-Транспортна Накладна) про отримання товару від кур’єрської служби, що здійснює доставку.
  • У цьому випадку клієнт оплачує зворотну доставку товару згідно з діючими тарифами.

Увага!
На картриджі та голки (стилуси) для вінілових програвачів не розповсюджуються гарантiйнi зобов’язання та цей товар не приймається для повернення або обміну.
У разі обмiну вінілових програвачів, споживач повинен буде компенсувати суму коштів еквівалентну ціні за встановленний картридж та голку. Нажаль на ці компоненти не діють гарантійні зобов’язання.

Зворотню Доставку ви можете здійснити через кур’єрську службу “Нова пошта”, або в нашому магазині YXO.VINYL.HUB