Вініловий вік квітне
Ми прагнемо до глибшого масового розуміння культурного змісту, який зберігає в собі музика. Музика на вінілових носіях оновлює сенс утрачений з приходом новітніх технологій та стрімінгу. Технології не гірші, але вони легше лишають слухача частки важливої цінності вкладеної на кожному етапі її створення та її субкультурне наповнення.
yxo vinil shop about
Наші цілі та місія
Наша ціль бути провідником поєднання новітніх технологій сучасної техніки, що відтворюється здебільш у музикальній творчості електронних музикантів наших суспільств та розповсюджується на вже старовинній, але унікальній технології прослуховування та зберігання музики з неперевершеною якістю.  
ХТО MИХТО MИХТО MИХТО MИХТО MИХТО MИХТО MИХТО MИХТО MИХТО MИ
vinil dnipro

Ми меломани та діджеї зі старої школи міста Дніпро які об'єдналися навколо цього проєкту, нас поєднує музика та прагнення її поширення у маси. Український інфопростір та суспільство у своїй масі на нашу думку відчуває справжню жагу до всього різноманіття тієї музики яка утворюється по всьому світі вже багато років. Людей в Україні здебільш залишаються у полоні одних той самих музичних творів роками, якщо не десятиліттями.

Але ми вважаємо що музикальна культура та обізнаність сприяє розвитку людей та суспільства в цілому як і гарна література, чи кінематограф.   Ця ідея гуртує нас працювати над проєктом з далекою перспективою, в якомусь сенсі просвітницької роботи, не тільки комерційної, або як хобі. Важливим кроком у цьому було відкриття першого вінілового магазину в центрі міста Дніпро, з асортиментом електронної музики. Ми дуже раді не тільки ділитися з мешканцями Дніпра, та України загалом, нашими музикальними смаками, але й відкривати для себе щось нове і цікаве у постійному діалозі та спивпрацею з нашими покупцями та партнерами.